Топ


Автомат з мильними бульбашками KB 1313 підсвічування, автоматичний принцип, довжина 43см, 57 отворів, пляшечка
760 ₴
- Немає в наявності
- Код: KB 1313
+380 (93) 066-51-00
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомат з мильними бульбашками KB 1313 підсвічування, автоматичний принцип, довжина 43см, 57 отворів, пляшечка з мильним розчином
Ого розміри!
Величезний бластер для бульбашкових розваг!
Він видуває неймовірно потужний потік повітря, випускаючи сотні бульбашок за лічені секунди, маючи при цьому кольорове підсвічування.
Цей захопливий ігровий інструмент перетворить будь-яку дитячу подію в неймовірно веселу пригоду.
Підійде для вечірок, днів народжень та будь-яких інших святкових заходів.

Особливості:
- великий бластер розміром 43х12х24см;
- 57 отворів;
- характерний звук обертання пропелера;
- під час роботи дуло та приціл підсвічуються;
- пляшечка з мильним розчином;
- автоматичний принцип роботи;
- працює від акумулятора 3.7V (у комплекті);
- USB-кабель для заряджання;
- іграшка виготовлена з безпечних та міцних матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Бластер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Мильні бульбашки |
| Особливості | Світлові ефекти, Ліхтарик |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 240 мм |
- Ціна: 760 ₴


