
Конструктор Teko 32198, 347 деталей, САУ Gepard
510 ₴
460 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32198
Конструктор Teko 32198, 347 деталей, САУ Gepard
Створюйте власну колекцію разом із брендом Teko!
Яка дитина не захоче сконструювати зенітну самохідну артилерійську установку Гепард?
Процес складання моделі дасть змогу відчути себе справжнім героєм, деталь за деталлю створюючи новітній танк.
Конструктор занурить Вас у динамічний світ пригод і епічних боїв!
Кількість деталей — 347;
Тип кріплення — пазовий;
Розмір деталей — стандарт;
Мінімальний вік — 6 років.

Особливості:
— конструктор містить 347 деталей;
- чудова деталізація бойової й технічної оснастки;
- рухомі елементи дадуть змогу ближче розглянути конструкцію та функціонал представленої техніки;
- літак прикрашений символікою нашої держави та ВСУ;
— у комплекті представлена кольорова покрокова інструкція.
— ігрова модель вирізняється реалістичним зовнішнім виглядом і характерними конструкційними особливостями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Теко |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 347 шт. |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова техніка |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 460 ₴
