Топ


Автомат з мильними бульбашками KB 1313 підсвічування, автоматичний принцип, довжина 43см, 57 отворів, пляшечка
760 ₴
- Нет в наличии
- Код: KB 1313
+380 (93) 066-51-00
Kyivstarвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Автомат з мильними бульбашками KB 1313 підсвічування, автоматичний принцип, довжина 43см, 57 отворів, пляшечка з мильним розчином
Ого розміри!
Величезний бластер для бульбашкових розваг!
Він видуває неймовірно потужний потік повітря, випускаючи сотні бульбашок за лічені секунди, маючи при цьому кольорове підсвічування.
Цей захопливий ігровий інструмент перетворить будь-яку дитячу подію в неймовірно веселу пригоду.
Підійде для вечірок, днів народжень та будь-яких інших святкових заходів.

Особливості:
- великий бластер розміром 43х12х24см;
- 57 отворів;
- характерний звук обертання пропелера;
- під час роботи дуло та приціл підсвічуються;
- пляшечка з мильним розчином;
- автоматичний принцип роботи;
- працює від акумулятора 3.7V (у комплекті);
- USB-кабель для заряджання;
- іграшка виготовлена з безпечних та міцних матеріалів.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Бластер |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Тип боеприпасов | Мыльные пузыри |
| Особенности | Световые эффекты, Фонарик |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 430 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Высота | 240 мм |
- Цена: 760 ₴


