Топ
-13%


Водний автомат KB 1328 підсвічування, механічний/автоматичний принципи, резервуар для води, акумулятор 3.7V
780 ₴
680 ₴
- Готово к отправке
- Код: KB 1328
+380 (93) 066-51-00
KyivstarУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Водний автомат KB 1328 підсвічування, механічний/автоматичний принципи, резервуар для води (800мл), акумулятор 3.7V

Водний пістолет - це чудовий спосіб освіжитися та розважитися в спекотну погоду.
Він має ергономічний дизайн, його зручно тримати в руці.
Пістолет легко заряджається водою та має потужний механізм, який забезпечує дальність та точність пострілу.
Він стане незамінним атрибутом для ігор на пляжі, у дворі або на дачі, даруючи вам та вашим друзям море позитивних емоцій.
Особливості:
- водний пістолет розміром 27.5х4х22см;
- дуло та приціл мають підсвічування;
- характерний механічний звук;
- резервуар для води (800мл);
- працює від акумулятора 3.7V (додається);
- механічний і автоматичний принципи роботи;
- USB-кабель для заряджання;
- виконано з міцного первинного пластику.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Водное оружие |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Тип боеприпасов | Вода |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 275 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Высота | 220 мм |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Ширина упаковки | 100 мм |
| Высота упаковки | 210 мм |
- Цена: 680 ₴

