Топ
-12%


Водний автомат CY 064 підсвічування, довжина 47см, 2 принципи роботи: механічний/автоматичний, акумулятор 3.7V
800 ₴
700 ₴
- Готово к отправке
- Код: CY 064
+380 (93) 066-51-00
KyivstarУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Водний автомат CY 064 підсвічування, довжина 47см, 2 принципи роботи: механічний/автоматичний, акумулятор 3.7V

Водний автомат - це чудовий спосіб освіжитися та розважитися в спекотну погоду.
Він має ергономічний дизайн, його зручно тримати в руці.
Автомат легко заряджається водою та має потужний механізм, який забезпечує дальність та точність пострілу.
Він стане незамінним атрибутом для ігор на пляжі, у дворі або на дачі, даруючи вам та вашим друзям море позитивних емоцій.
Особливості:
- водний автомат розміром 47х4.5х17см;
- характерний механічний звук;
- підсвічування;
- працює від акумулятора 3.7V (додається);
- 2 принципи роботи: механічний і автоматичний;
- USB-кабель для заряджання;
- виконано з міцного первинного пластику.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Водное оружие |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Тип боеприпасов | Вода |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 470 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Высота | 170 мм |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 480 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| Высота упаковки | 180 мм |
- Цена: 700 ₴



