Топ
-9%


Автомат WH 68-2 акумулятор 7.4 V, автоматичний та механічний принципи роботи, стріляє орбізами, підсвічування
580 ₴
530 ₴
- Готово к отправке
- Код: WH 68-2
+380 (93) 066-51-00
KyivstarУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Автомат WH 68-2 акумулятор 7.4 V, автоматичний та механічний принципи роботи, стріляє орбізами, підсвічування

Пориньте у захопливі пригоди разом з цим іграшковим автоматом!
Іграшка має два режими роботи: автоматичний та механічний.
У механічному режимі потрібно вручну “заводити” механізм, а в автоматичному зброя працює від акумулятора та стріляє чергами.
Автомат стріляє орбізами, тому ігри з ним будуть не тільки реалістичними, але й безпечними.
Особливості:
- розміри: 52х5х26 см;
- автомат має автоматичний та механічний принципи роботи;
- в автоматичному режимі іграшка працює від акумулятора 7.4 V, який разом із дротом для його підзаряджання включено до набору;
- у комплекті із автоматом йдуть знімні магазин та глушник;
- глушник автомата підсвічується при роботі;
- автомат стріляє орбізами, пакетик із якими включено до набору.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Автомат |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Материал | Пластик |
| Тип боеприпасов | Гидропули |
| Особенности | Световые эффекты |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 520 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Высота | 260 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 360 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| Высота упаковки | 170 мм |
- Цена: 530 ₴

