Топ
-7%


Автомат HD 681 B стріляє орбізами, окуляри, акумулятор 7.4 V, USB кабель, авоматичний та механічний принцип
680 ₴
630 ₴
- Готово к отправке
- Код: 681 B
+380 (93) 066-51-00
KyivstarУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Автомат HD 681 B стріляє орбізами, окуляри, акумулятор 7.4 V, USB кабель, авоматичний та механічний принцип роботи

Модернізована зброя для стрільби орбізами — ідеальний подарунок для малечі, яка любить активні ігри.
З автоматичним та механічним принципом роботи та швидким запуском орбізів, цей пістолет дозволить малюкові відчути себе справжнім стрільцем.
В комплекті є спеціальні окуляри для безпеки під час гри, а також акумулятор 7.4 V, який забезпечує довгу гру.
Все це доповнюється USB кабелем для зручного підзаряджання, що робить використання пістолета ще комфортнішим.
Особливості:
- стріляє орбізами;
- автоматичний та механічний принцип роботи;
- акумулятор 7.4 V;
- окуляри для безпеки;
- ємкості для орбізів;
- USB кабель для підзарядки;
- 2 режими стрільби.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Автомат |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Тип боеприпасов | Гидропули |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 490 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Высота | 160 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 370 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| Высота упаковки | 210 мм |
- Цена: 630 ₴
