Топ
-7%


Автомат G 360-6 стріляє орбізами, окуляри, акумулятор 7.4 V, USB кабель, автоматичний принцип роботи
670 ₴
620 ₴
- Готово к отправке
- Код: 360-6
+380 (93) 066-51-00
KyivstarУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Автомат G 360-6 стріляє орбізами, окуляри, акумулятор 7.4 V, USB кабель, автоматичний принцип роботи

Модернізована зброя для стрільби орбізами — ідеальний подарунок для малечі, яка любить активні ігри.
З автоматичним принципом роботи та швидким запуском орбізів, цей пістолет дозволить малюкові відчути себе справжнім стрільцем.
В комплекті є спеціальні окуляри для безпеки під час гри, а також акумулятор 7.4 V, який забезпечує довгу гру.
Все це доповнюється USB кабелем для зручного підзаряджання, що робить використання пістолета ще комфортнішим.
Особливості:
- стріляє орбізами;
- автоматичний принцип роботи;
- акумулятор 7.4 V;
- окуляри для безпеки;
- ємкості для орбізів;
- USB кабель для підзарядки.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Автомат |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Тип боеприпасов | Гидропули |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 480 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Высота | 155 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 370 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| Высота упаковки | 180 мм |
- Цена: 620 ₴
