
Пістолет 777-44, акумулятор 7.4 V, автоматичний та механічний принципи роботи, стріляє орбізами, окуляри
680 ₴
630 ₴
- Готово к отправке
- Код: 777-44
Пістолет 777-44, акумулятор 7.4 V, автоматичний та механічний принципи роботи, стріляє орбізами, захисні окуляри

Іграшковий пістолет – це сучасна модель для захопливих активних ігор.
Він має яскравий дизайн і має два принципи роботи: автоматичний та механічний. У механічному режимі роботи він робить поодинокі постріли й не потребує акумулятора - перед кожним пострілом гравцю потрібно вручну “завести” механізм. А в автоматичному режимі роботи іграшка стріляє цілими чергами, комбінуючи ці два принципи стрільби дитина точно вийде переможцем з будь-якої ігрової баталії!
Завдяки зручній конструкції та ергономічній конструкції пістолет комфортно тримати в руках. У комплект входять необхідні аксесуари для активних ігор, зокрема захисні окуляри.
Це чудовий вибір для дітей, які люблять динамічні розваги та командні ігри.
Особливості:
- розміри: 44х47х33 см;
- пістолет має автоматичний та механічний принципи роботи;
- в автоматичному режимі іграшка працює від акумулятора 7.4 V, який разом із дротом для його підзаряджання включені до набору;
- пістолет стріляє орбізами, як включені до набору;
- до набору додано знімні глушник та магазин;
- у комплект входить мішень та захисні окуляри;
- пістолет виконано з міцного пластику;
- яскравий дизайн.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Пистолет |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Материал | Пластик |
| Тип боеприпасов | Гидропули |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Комплектация мишенью | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 440 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Высота | 330 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 340 мм |
| Ширина упаковки | 60 мм |
| Высота упаковки | 200 мм |
- Цена: 630 ₴
