
Водний автомат KB 1321 підсвічування, акумулятор 7.4 V, механічний та автоматичний, магазин
1 100 ₴
1 000 ₴
- Готово к отправке
- Код: KB 1321
Водний автомат KB 1321 підсвічування, акумулятор 7.4 V, механічний та автоматичний, магазин

Цей потужний водний автомат стане вашим головним козирем у будь-якій літній битві.
Іграшка виконана в яскравому футуристичному дизайні, що додає динамічності грі.
Автомат оснащений двома режимами: механічним для поодиноких пострілів та автоматичним, що дозволяє випускати водяні заряди серіями.
Гра з такою зброєю сприяє розвитку швидкості реакції, покращенню координації рухів та навичок тактичного мислення.
Це чудовий варіант для активного дозвілля, що принесе море задоволення й освіжить у спекотну погоду.
Особливості:
- розміри: 52х5х31 см;
- автомат має механічний та автоматичний принципи роботи;
- автомат працює від акумулятора 7.4 V, дріт для підзаряджання якого включено до набору;
- акумулятор знаходиться у прикладі автомата;
- автомат підсвічується при роботі;
- у механічному режимі роботи постріли здійснюються за допомогою помпи на дулі зброї;
- автомат стріляє на відстань до 15 м;
- приклад й додатковий магазин автомата є знімними;
- в автомат вміщається 850 мл води;
- іграшку виконано з пластику.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Водное оружие |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Тип боеприпасов | Вода |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 520 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Высота | 310 мм |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 450 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| Высота упаковки | 250 мм |
- Цена: 1 000 ₴

