
Водний автомат KB 1291 акумулятор 7.4 V, механічний та автоматичний, 2 магазини, дуло
1 040 ₴
940 ₴
- Готово к отправке
- Код: KB 1291
Водний автомат KB 1291 акумулятор 7.4 V, механічний та автоматичний, 2 магазини, дуло

Потужний водний автомат, із яким ви вийдете переможцем з будь-якої водної баталії.
Іграшку виконано у вигляді футуристичного автомата яскравих кольорів.
Автомат має два режими роботи: механічний для поодиноких пострілів та автоматичний, у якому він стріляє чергами.
Активні ігри з водною зброєю дозволять дитині розвинути її координацію рухів та швидкість реакції, а також це чудовий спосіб повеселитися й освіжитися у літню спеку.
Особливості:
- розміри: 66х11х31 см;
- автомат має механічний та автоматичний принципи роботи;
- автомат працює від акумулятора 7.4 V, дріт для підзаряджання якого включено до набору;
- акумулятор знаходиться у прикладі автомата;
- у механічному режимі роботи постріли здійснюються за допомогою помпи на дулі зброї;
- приклад, дуло й додатковий магазин автомата є знімними;
- в автомат вміщається 500 мл води;
- іграшку виконано з пластику.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Водное оружие |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Тип боеприпасов | Вода |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 660 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Высота | 310 мм |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 420 мм |
| Ширина упаковки | 120 мм |
| Высота упаковки | 240 мм |
- Цена: 940 ₴

