
Пістолет G 940-3 D акумулятор 3.7 V, стріляє орбізами, лазерний приціл, глушник із підсвічуванням, орбізи
700 ₴
650 ₴
- Готово к отправке
- Код: 940-3
Пістолет G 940-3 D акумулятор 3.7 V, стріляє орбізами, лазерний приціл, глушник із підсвічуванням, магазин, захисні окуляри, орбізи

Потужний пістолет, який гарантує вам перемогу у будь-якому ігровому протистоянні!
Яскравий дизайн та широкий функціонал іграшки роблять її чудовим вибором.
До набору додані різноманітні аксесуари для зброї, а також захисні окуляри для безпечної гри.
Особливості:
- розміри: 25х4х15 см;
- пістолет працює від акумулятора 3.7 V, який разом із дротом для його підзаряджання включено до набору;
- пістолет стріляє орбізами, пакетик яких включено до набору;
- у комплект входять захисні окуляри;
- до пістолета додано знімні магазин, приціл та глушник;
- глушник має підсвічування, яке працює від вбудованого акумулятора, дріт для підзаряджання якого включено до набору;
- лазерний приціл працює від батарейок, включених до набору;
- у комплект входить інструкція з використання іграшки.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Пистолет |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Материал | Пластик |
| Тип боеприпасов | Гидропули |
| Особенности | Световые эффекты, Лазерный прицел |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Высота | 150 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 28 мм |
| Ширина упаковки | 8 мм |
| Высота упаковки | 19 мм |
- Цена: 650 ₴
