Топ
-5%


Автомат MH 7058 вбудований акумулятор, стріляє орбізами, глушник з підсвічуванням, магазин, захисні окуляри
910 ₴
860 ₴
- Готово к отправке
- Код: 7058
+380 (93) 066-51-00
KyivstarУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Автомат MH 7058 вбудований акумулятор, стріляє орбізами, глушник з підсвічуванням, магазин, захисні окуляри

До зброї!
Яскравий та реалістичний автомат стане незамінним помічником в ігрових баталіях.
Автомат стріляє орбізами, які є достатньо м’якими та безпечними у грі.
Також заради безпеки гравця до набору додано захисні окуляри для гри.
Особливості:
- розміри: 49х6х30 см;
- автомат працює від вбудованого акумулятора, дріт для підзаряджання якого включено до набору;
- автомат стріляє орбізами, які включені до набору;
- у комплект включено знімні магазин та глушник;
- глушник має підсвічування, яке працює від вбудованого акумулятора, дріт для підзаряджання якого включено до набору;
- у комплект входять захисні окуляри для гри;
- до набору додано інструкцію з використання іграшки.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Автомат |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Материал | Пластик |
| Тип боеприпасов | Гидропули |
| Особенности | Световые эффекты |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 490 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 300 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 36 мм |
| Ширина упаковки | 8 мм |
| Высота упаковки | 17 мм |
- Цена: 860 ₴
