
Пістолет G 910-1 стріляє м’якими патронами, орбізами, від акумулятора 3.7 V, 5 м’яких патронів, глушник
600 ₴
550 ₴
- Готово к отправке
- Код: 910-1
Пістолет G 910-1 стріляє м’якими патронами, орбізами, від акумулятора 3.7 V, 5 м’яких патронів, глушник

Прийшов час пограти в активні ігри та потренувати швидкість реакції разом з цим стильним пістолетом.
Зброя виконана у яскравому дизайні, ніби якийсь художник випадково розлив на нього фарбу.
А пістолет має 2 режими роботи — стріляння орбізами та м’якими патронами з присоскою.
Тож кожен зможе обрати те, що йому до душі та взяти участь у веселих командних іграх.
Також до пістолета додається глушник, який тільки доповнить його дизайн та додасть до гри реалістичності.
Особливості:
- розмір пістолета без глушника складає 25х4х14 см;
- зброя виконана у стильному дизайні;
- пістолет має 2 режими роботи — стріляння орбізами та м’якими патронами з присоскою;
- пістолет працює від акумулятора 3.7 V (додається), який заряджається від спеціального USB-кабелю (додається);
- до пістолета можна прикрутити глушник;
- до зброї додається 5 м’яких патронів та пакетик з орбізами;
- для безпечної гри додаються окуляри;
- пістолет виготовлений з якісного пластику, який є безпечним для здоров’я дитини.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Пистолет |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Материал | Пластик |
| Тип боеприпасов | Гидропули, Мягкие пули |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Высота | 140 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| Высота упаковки | 250 мм |
- Цена: 550 ₴
