
Автомат MP9 W 001 A, акумулятор 7.4 V, приціл, глушник, магазин, розкладна ручка, окуляри, орбізи
830 ₴
780 ₴
- Готово к отправке
- Код: 001
Автомат MP9 W 001 A, акумулятор 7.4 V, приціл, глушник, магазин, розкладна ручка, окуляри, орбізи
Активні ігри чудово розвивають фізичні й когнітивні здібності дітей, а іграшкова зброя допоможе потренувати міткість, швидкість реакції та лідерські здібності дитини.
Цей складний автомат стане чудовим напарником в ігрових баталіях, адже він є мультифункціональною зброєю як за тактикою застосування, так і за навичками, яких він потребує.
Зброя має два режими роботи: ручний із поодинчими пострілами, який ідеально підходить для прицільного вогню, та автоматичний, коли зброя стріляє довгими чергами, які підійдуть до близького бою.
Також автомат має зйомні аксесуари, такі як глушник та приціл, що зробить гру ще цікавішою і пізнавальнішою.

- розміри автомата 68.5х31 см;
- автомат має два режими стрільби: ручний та автоматичний;
- у комплекті з автоматом йдуть зйомні магазин, приціл та глушник;
- до комплекту включено захисні окуляри;
- приклад автомата розкладається;
- акумулятор та дріт для його підзарядки включено до набору.
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автомат |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 310 мм |
| Длина | 685 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 190 мм |
| Длина упаковки | 350 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 80 мм |
- Цена: 780 ₴

